Zegarki Atlantic

Zegarki Szwajcarskie Atlantic damskie i męskie

Szwajcarskie zegarki marki Atlantic jak sama nazwa wskazuje są wytwarzane w Szwajcarii począwszy od zarania istniena marki, produkcja odbywa się z użyciem wysokiej jakości produktów, zgodnie z wymaganiami nowoczesnej techniki oraz kompleksowego nadzoru jakości szwajcarskiej. Każdy zegarek cechuje się wielką klasą niezawodności oraz trwałości. Zegarki Atlantic to niezwykle dużo różnych kolekcji, atrakcyjnych dla zwykłych konsumentów jak również fanatyków tej marki.

  • Zegarki Atlantic obecne są w Polsce od kilkudziesięciu lat. Rok w rok firma Atlantic wypuszcza na rynek dużo oryginalnych modeli.

  • Zegarki Szwajcarskie Atlantic to kolekcja paruset modeli zegarków damskich oraz męskich atlantic. Część z nich to wzory klasyczne, których produkcja polega na sprawdzonych od wielu lat modelach będących symbolem luksusu i niezawodności. Pomimo wysokiej jakości, którą reprezentuje  marka, cena tych zegarków wydaje się być rozsądna jak na zegarki szwajcarskie. W szczególności takie kolekcje jak: atlantic worldmaster, seabase oraz secrest są szanowane przez konsumentów od wielu lat.

  • Takie zegarki atlantic są w ofercie naszego sklepu Jubilerskiego w Poznaniu. Polecamy zwłaszcza zegarki ze złota firmy atlantic, szczególnie odmiany mechanicznej z rezerwą chodu, model: 95743.65.21.

  • Ambasadorem na Polskę marki Atlantic w roku 2007 został słynny rajdowiec Krzysztof Hołowczyc, promujący szczególnie serię Seashark. Dwa lata później stał się już ambasadorem marki na całą Europę. Wyroby tej firmy mają sporo fanatycznych zwolenników, od kilku pokoleń, szukających wielu starych egzemplarzy tej marki.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 17

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę
Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.