Zegarki Tommy Hilfiger

Zegarki Tommy Hilfiger

Tommy Hilfiger to jeden z największych amerykańskich projektantów mody. Od czasu założenia firmy w 1985 roku ma ogromny wpływ na wyznaczanie trendów, jakie w danym czasie panują w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej. Prawdopodobnie zegarki Tommy Hilfiger nigdy by nie powstały i nie stały się przedmiotem pożądania wielu osób na całym świecie, gdyby nie wpływ ojca właściciela marki, który był zegarmistrzem. Można powiedzieć, że Tommy w zachwycie nad pracą swojego ojca, postanowił wprowadzić na rynek zegarki, które to natychmiast stały się trendy. Oczywiście we wszystkich oferowanych przez tą amerykańska markę modelach zegarków można z łatwością odnaleźć nawiązania do aktualnie obowiązującej kolekcji odzieży i innego rodzaju dodatków.

Zegarki Tommy Hilfiger swą formą nawiązują do klasyki, aczkolwiek można dostrzec tutaj wiele elementów nowoczesnego designu. Oczywiście z elementów klasycznych możemy wymienić chociażby stalowe bransolety i koperty, ale również skórzane paski, a w wybranych modelach czasomierzy tarcze stylizowane na retro. Z bardziej nowoczesnych akcentów, jakimi charakteryzują się zegarki Tommy Hilfiger można wymienić m.in. detale umieszczone na cyferblacie oraz połączenie klasycznej stalowej koperty z kauczukowym lub materiałowym paskiem.

Męskie zegarki Tommy Hilfiger z pewnością przypadną do gustu panom, którzy cenią sobie elegancję i stylowość jaką z nią się wiąże. Szczególnie warte uwagi są modele zegarków z cyferblatami w kolorze brązu, czerni i skórzanymi paskami w tych samych odcieniach. Oczywiście również dla mężczyzn preferujących mniej zobowiązujące modele zegarków lub takie, które można określić jako sportowe, amerykański projektant przy każdej kolekcji przygotowuje kilka propozycji. Warto również zwrócić uwagę na damskie zegarki Tommy Hilfiger, w których tradycyjne stalowe bransolety i skórzane paski zastąpiono wielobarwnymi wstążkami. Również ciekawie prezentują się modele damskich zegarków, których cyferblaty oraz koperty zostały przyozdobione niewielkimi kryształkami lub przyciągającymi wzrok kwiatowymi wzorami.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.