Zegarki Lorus

Zegarki Lorus damskie i męskie

Można śmiało powiedzieć, że zegarki Lorus to doskonałe dziecko japońskiej marki Seico Watch Corporation. Na potwierdzenie tych słów można przytoczyć kilka faktów. Firma Seico istnieje od 1913 roku, a zegarki Lorus powstają dopiero od lat 80. ubiegłego wieku, a dokładnie od roku 1982. Dodatkowo czasomierze sygnowane tą marką zgodnie z zamysłem ich twórców są skierowane do młodych, aktywnych ludzi. Jednak to, co łączy Seico i Lorus to ogromny nacisk kładziony na klasyczny i elegancki design zegarków oraz dbałość o najwyższą jakość mechanizmów je napędzających.

Zegarki Lorus dla kobiet to jak zawsze modna klasyka. Zatem w kolekcjach czasomierzy przeznaczonych dla pań będą dominować stalowe koperty (posrebrzane lub pozłacane), bransolety swym wyglądem i masywnością zbliżone do tych w zegarkach męskich, ale także o bardziej subtelnej, delikatnej i fantazyjnej linii. Oczywiście przeważają okrągłe koperty, choć nie brakuje modeli z prostokątnymi kopertami o lekko zaokrąglonych krawędziach. Dodatkowo poszczególne zegarki Lorus damskie są ozdabiane niewielkimi bezbarwnymi kryształkami. Niewątpliwie takie detale ze zwykłego czasomierza czynią wyjątkową i luksusową biżuterię. Warto również zwrócić uwagę na zegarki ze skórzanymi paskami i zdobionymi kopertami.

Kolekcja zegarków Lorus dla mężczyzn została podzielona na trzy kategorię. Możemy zatem wybierać z modeli sportowych, klasycznych oraz miejskich (seria Urban). Sportowe zegarki Lorus dla mężczyzn to głównie paski i koperty wykona z tworzywa sztucznego oraz znaczna ilość dodatkowych funkcji: datownik, stoper, podświetlana tarcza, wodoszczelność do 100 metrów. Z kolei seria klasycznych zegarków, to najczęściej wybierane modele ze stalowymi kopertami i bransoletami, ewentualne szerokimi paskami skórzanymi w czarnym lub brązowym kolorze. Ostatnia z kolekcji - Urban, jest zbliżona do poprzednio wymienionej pod względem materiałów, jakie wykorzystano przy produkcji zegarków. Jednak w tym przypadku przeważają prostokątne tarcze z subtelnie zaokrąglonymi krawędziami oraz wykonane z naciskiem na ozdobne detale.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 1-12 z 78

Ustaw kierunek malejący
Strona
na stronę
Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.