Zegarki Seiko

Zegarki Seiko damskie i męskie

Japońska firma Seiko istnieje od 1881 roku i od tego czasu zajmuje się wytwarzaniem zegarków. Jednak dopiero od 1924 roku są sygnowane nazwą tej marki. W początkowym okresie produkcji tj. około 1913 roku, naręczne zegarki Seiko konkurowały z modelami kieszonkowymi. Jednak taka sytuacja miała miejsce u wszystkim ówczesnych producentów czasomierzy, którzy oferowali swym klientom innowacyjny jak na tamte czasy zegarek na rękę. Co ważne, od 1913 roku zegarki Seiko powstały każdego dnia w liczbie nawet 50 sztuk.

Marka Seiko w swej długiej historii odnotowała kilka znaczących sukcesów oraz zrealizował wiele ciekawych przedsięwzięć biznesowych. Między innymi pod koniec lat 20. ubiegłego wieku firma była dostawcą zegarków kieszonkowych dla maszynistów japońskich kolei. W 1964 roku zegarki Seiko były wykorzystywane jako oficjalne czasomierze podczas Igrzysk Olimpijskich. W latach 70. firma nabrała ogromnego rozpędu, jeśli chodzi o wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w produkcji zegarków. Tak też w 1973 roku powstają pierwsze zegarki Seiko kwarcowe z wyświetlaczem LCD, dwa lata później modele z chronografem, a w 1984 roku marka staję się prekursorem zegarków z wmontowanym odbiornikiem TV. Kolejne lata obfitują w liczne nagrody przyznawane japońskiej firmie oraz coraz bardziej doskonałe czasomierze, aż w 2010 roku powstaje zegarek przeznaczony dla kosmonautów.

Zegarki Seiko to klasyka ubrana w nowoczesne dodatki. Zarówno w przypadku modeli damskich, jak i męskich będę dominować koperty i bransolety ze stali szlachetnej lub tytanu oraz skórzane paski. Nie zabraknie jednak zegarków utrzymanych w sportowej stylistyce oraz swym designem przypominających luksusową biżuterie dzięki zastosowaniu ozdobnych detali. Spośród oferowanych w naszym sklepie kolekcji na szczególną uwagę zasługują zegarki Seiko Premier, a także Velatura i Grand. Oczywiście wszystkie prezentowane przez nas serie i modele z nich pochodzące to najwyższa jakość wykonania oraz dbałość o estetykę. 

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 8

Ustaw kierunek malejący
na stronę
Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.