Zegarki Festina

Zegarki Festina damskie i męskie

Zegarki Festina od 1902 roku są wyznacznikiem szwajcarskiego zegarmistrzostwa, które kojarzone jest z doskonałymi wyrobami. Po 82 latach marka została wykupiona przez Hiszpanów, którzy to można powiedzieć, do szwajcarskiej dokładności i precyzji dołożyli odrobinę żywiołowości oraz dynamiki. W kontekście tego można dodać, że marka Festina jest obecna podczas wielu imprez i wydarzeń sportowych odbywających się na całym świecie.

Festina to wiele zróżnicowanych kolekcji zegarków, które łączy piękno, najwyższa jakość wykonania oraz zastosowanych mechanizmów. Oczywiście jak u większości producentów, tak i zegarki Festina będą swym designem nawiązywać do klasycznych modeli, ale bynajmniej nie zabraknie sportowych czasomierzy. Z ostatnich z wymienionych marka jest szczególnie znana wśród sportowców, ale również fanów różnych dyscyplin sportu. Zegarki Festina są szczególnie kojarzone z Tour de France, gdyż od kilku lat ta szwajcarska marka jest oficjalnym sponsorem najbardziej prestiżowego wyścigu kolarskiego na świecie. Również co roku z okazji Tour de France powstaje kolekcja zegarków o takiej właśnie nazwie.

Wśród damskich zegarków Festina na uwagę zasługują modele z kolekcji Elegance, które pełnią również rolę pięknej biżuterii. W tej kolekcji dominują stalowe kopert i bransolety. Jedne z nich są pozłacane lub posrebrzane, a w niektórych modelach wykonane z ceramiki w kolorze czarnym i białym. Zegarki Festina dla pań są ozdabiane niewielkimi kryształami. Najczęściej są umieszczane na tarczy zegarka lub jego kopercie, gdzie tworzą jej estetyczną ramkę. Z modeli bardziej sportowych, które można nosić każdego dnia są zegarki z kolekcji Trend. W tym przypadku dominują duże, okrągłe koperty zdobione kryształkami oraz skórzane paski w żywych kolorach.

Mężczyznom z pewnością do gustu przypadną kolekcje zegarków Tour de France. Jeśli jednak w doborze tego rodzaju akcesoriów stawiają na klasykę, to powinni zwrócić uwagę na serię Chrono oraz Mambo Festina dla zwolenników tradycji podszytej szczyptą ekstrawagancji.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem zegarków Festina

NASZE ZEGARKI FESTINA SĄ OBJĘTE OFICJALNĄ 2- LETNIĄ GWARANCJĄ. Polecamy nasz sklep w Poznaniu

Ładuję...
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.