Zegarki Junghans

Zegarki Junghans damskie i męskie

Junghans kolejna znana i ceniona niemiecka marka produkująca zegarki, której początki sięgają 1861 roku. Wówczas jeszcze w niewielkim zakładzie wytwarzano mechanizmy do czasomierzy. W przeciągu zaledwie kilku lat zakład rozrósł się, a firma przez długi czas specjalizowała się w produkcji budzików. Na początku XX-go wieku rozpoczęła wytwarzanie zegarków kieszonkowych. Pierwsze naręczne zegarki Junghans powstają dopiero w latach 30. ubiegłego wieku. Jednak w dość krótkim czasie znajdują one licznych odbiorców i wypierają powoli modele kieszonkowe, które zdawać się mogło do tej pory, były niezastąpione. Marka Junghans przez ponad 150 lat działalności udowodniła, że zasługuje na bycie na samym szczycie wśród pozostałych producentów zegarków wyznaczających standardy sztuki zegarmistrzowskiej.

Zegarki Junghans to doskonały wyraz przywiązania do tradycyjnych wzorców, który najbardziej jest widoczny w ich wyglądzie. Jednak niemiecka marka pomimo swego ogromnego przywiązania do klasyki, również od początków swej działalności kładła ogromny nacisk na innowacyjne rozwiązania techniczne wykorzystywane w produkcji zegarków. Przykładem mogą być chociażby pierwsze zegarki Junghans ze świecącymi wskazówkami z 1913 roku oraz pierwszy na świecie model zegarka działającego pod wpływem działania fal radiowych. W tym samym czasie tj. w 1993 roku powstaje modele zegarka zasilanego energią świetlną.

Prezentowane w naszym sklepie zegarki firmy Junghans zdają się w stu procentach wyrażać filozofię marki opartą właśnie na tradycji i innowacyjności. Zainteresowanym klasycznymi modelami zegarków, polecamy m.in. kolekcje: Max Bill oraz Artur Junghans. Nazwa pierwszej z kolekcji pochodzi od nazwiska projektanta, artysty ze szkoły Bauhaus współpracującego na przełomie lat 50. i 60. z marką.

Jak wspomniano zegarki Junghans to także innowacja pod względem rozwiązań technicznych, ale obecnie również designu. Dla zwolenników bardziej sportowego wzornictwa przygotowano m.in serie zegarków Anytime, Anytime Ceramic (koperta i bransoleta wykonane z ceramiki), a także kolekcję Avantgarde.

Nowa seria Junghans A i C Form to nowoczesny, minimalistyczny a jednocześnie ponadczasowy czasomierz.Zegarki Junghans to doskonałe wzornictwo łączące od prawie 150 lat  wysokiej jakości zegarmistrzostwo z kompetencjami twórczymi. To styl, którego trzeba samemu doświadczyć. Limitowana edycja max bill Edition Set rok 2019 - Zegarek Junghans 363/2919.00 max bill Edition

Ładuję...
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.