Zegarki Lotus

Zegarki Lotus powstają od 1982 roku, kiedy to renomowana i ceniona na całym świecie firma Festina Group rozpoczęła wprowadzane na rynek swych kolejnych doskonałym marek. Można śmiało powiedzieć, że zegarki Lotus wniosły powiew świeżości do sztuki zegarmistrzowskiej, a ich zaistnienie na rynku przyczyniło się do sukcesu Festina Group.

Przyglądając się po raz pierwszy poszczególnym modelom zegarków Lotus, można odnieść wrażenia, że nie wyróżniają się niczym szczególnym spośród wiele innych marek. Jednak wystarczy chwila, aby stwierdzić, że zegarki Lotus swym designem wychodzą poza klasyczne ramy w ich projektowaniu. Owszem znajdą się modele, które można uznać za tradycyjne, bardziej standardowe. W tym przypadku oczywiście mowa o zegarkach o dużych okrągłych kopertach oraz szerokich bransoletach wykonanych ze stali szlachetnej. Jednak da się zauważyć, że projektanci marki Lotus częściej stawiają na żywe kolory, fantazyjne linie, ozdobne detale oraz niebanalny design. Co istotne, swe innowacyjne projekty zegarków są wstanie urzeczywistnić, wykorzystując przy tym materiały takie jak stal nierdzewna i skóra, czyli znamienne dla klasycznych kolekcji zegarków.

Warto zwrócić szczególnie uwagę na zegarki Lotus męskie wykonane z tworzywa sztucznego. O ile taki surowiec jest wykorzystywany podczas wyrobów zegarków - kopert i bransoletek, to rzadko męskie modele przyjmują tak intensywne i żywe barwy jak pomarańczowy oraz granatowy. Te dwa kolory dodatkowo zdają się być spotęgowane bielą tarczy zegarka. Natomiast damskie zegarki Lotus to kunszt oraz wyobraźnia w podejściu do projektowania przyciągających wzrok kopert oraz bransolet. W tym przypadku posrebrzana oraz pozłacana stal szlachetna tworzy doskonałą kompozycję z ceramicznymi tarczami dekorowanych maleńkimi kryształkami. Poza nawiązującymi do nowoczesnej klasyki zegarków damskich, które kojarzą się z luksusem, dla pań stworzono także kolekcję sportowych czasomierzy. Swym designem są zbliżone do męskich modeli z tej samej kategorii, ale te damskie mają mniejsze rozmiary i przybierają bardziej delikatną formę.

Ładuję...
Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.