Searock

Searock

Zegarki Atlantic Searock

Czasami połączenie elegancji ze sportową nutą jest bardzo wskazane. Na Zegarki.com.pl znaleźć można modele, które udanie łączą te cechy w idealną całość. Warto tu wskazać zegarek Atlantic Searock, jaki dedykowany jest mężczyznom. Budzi szczególnie pozytywne emocje w nieco młodszym pokoleniu z uwagi na dynamiczny design nawiązujący do sportowych klimatów. Jednocześnie posiada wszelkie cechy przypisane do czasomierzy klasy premium rodem ze Szwajcarii.

Atlantic Searock ? w sam raz na współczesne czasy

Nie każdy Klient chce kupować model zegarka, który wpisuje się w typowo formalny, garniturowy charakter. Można sięgnąć czasami po coś zupełnie innego i taką możliwość oferuje nasz sklep. Zapewniamy zawsze niskie ceny na modele renomowanej marki Atlantic, której jesteśmy jednym z największych dystrybutorów na polskim rynku. Searock to rozwiązanie idealne dla osób pragnących, aby ich zegarek wpisywał się w charakter aktualnych trendów w designie dodatków ? a takich Klientów przybywa.

Czym zegarek Atlantic Searock podbija serca Klientów?

Z pewnością warto mówić o doskonałej prezencji, ale to nie wszystko. Model ten jest bogaty pod względem przydatnych funkcji. Nie tylko wskazuje godzinę i datę. Posiada także stoper, chronograf i tachymetr, które to funkcje są coraz częściej pożądane przez wielu użytkowników. Kwarcowy mechanizm zasilany wysokiej klasy baterią gwarantuje długotrwałe działanie, na jakim zależy każdemu posiadaczowi modelu. Zegarek Atlantic Searock to doskonały wybór.

Woda mu niestraszna

Osoby uprawiające sporty wodne lub nie lubiące zdejmować swojego czasomierza na czas kąpieli czy prysznica mogą być spokojne. Urządzenie spełnia wymagania wodoszczelności do 200 metrów (20 ATM), co jest wystarczające w większości przypadków. Pod zakręcanym dekielkiem kryje się zaawansowany technologicznie szwajcarski układ ETA G10.211 w tym momencie uznawany za jeden z najbardziej standardowych i godnych zaufania. Zegarek Atlantic Searock w bardzo szerokiej ofercie Zegarki.com.pl to optymalny wybór.