Suunto 9

Suunto 9

Zegarki Suunto 9

Najbardziej istotne informacje o serii zegarków Suunto 9.

1/ Nowa bardziej wytrzymała bateria.

Zegarki Suunto M9 to najnowsza kolekcja, w której i udało się  udoskonalić tryb działania baterii, które zapewniają od 25 do 120 godzin czasu pracy podczas włączonego odbiornika GPS. Praca tych zegarków możliwa jest trzech róznych trybach:  wydajność, wytrzymałość lub ultra.(ok: 120 h, dobry: 50 h, najlepszy 25 h). W trybie samego czasu bateria wystarcza na 14 dni. Z właczonym monitoringiem całodobowym oraz funkcją powiadomiania czas pracy baterii wynosi 7 dni.

2/ Inteligentny tryb pracy baterii.

Zegarek Suunto 9  gwarantuje także inteligentne informacje na podstawie historii aktywności o stanie naładowania baterii. Przy niskim poziomie baterii podczas wykonywanych ćwiczeń zegarek automatycznie wygeneruje informacje o konieczności doładowania baterii zegarka.

3/ Dokładny pomiar odległości.

Dzięki współpracy czujnika GPS oraz algorytmu FusedTrack™ firmy Suunto mozłiwy jest bardziej dokłany pomiar przebytej odległości. Mniejsza jest także konieczność użycia systemu GPS, co prowadzi do dłuższego działnia baterii nie powodując jednak spadku jakości pomiarów.

4/ Wytrzymałość.

Jest to zegarek który został przetestowany podczas wielu tysięcy godzin testów przez zawodowych sportowców z całego świata w najcięższych rzeczywistych warunkach. Dlatego spełnia wymagania najbardziej wymagających użytkowników. Suunto 9 podejmie najbardziej trudne wyzwania nawet w ekstremalnych warunkach.

5/ Współpraca ze smarfonami.

Współpraca zegarka Suunto N9 z aplikacją Suunto Android i iPhone umożliwia śledzenie ćwiczeń, codziennej aktywności, także jakości snu, szczegółowej kontroli parametrów. Można też łatwo łączyć się z innymi uczestnikami, udostępniać im swoje parametry w aplikacjach społecznościowych. Zegarek wyświetla też na swoim ekranie powiadomienia o połączeniach przychodzących i wiadomościach

suunto funkcje