Polar Vantage M2

Zegarki Polar Vantage M2

Multisportowy zegarek z GPS Polar Vantage M2 to idealne połączenie funkcjonalności i sportowego charakteru. Dostarcza odpowiednich wskazówek i danych, aby pomóc Ci realizować postępy. Wyposażony został w niezbędne funkcje smartwatcha, aby pozostawać w kontakcie. Polar Vantage M2 to Twój kompletny towarzysz na drodze do nowych rekordów życiowych.

Nowe Funkcje zegarka Vantage M2

Trybu nadawania tętna:

możesz monitorować tętno i przesyłać dane do innych produktów Polar, np. komputerów rowerowych lub kompatybilnego sprzętu cardio, aplikacji i innych urządzeń przez Bluetooth.

Źródła energii:

Dowiedz się, jak Twój organizm wykorzystywał różne źródła energii podczas sesji treningowej. Zużycie energii dzielone jest na węglowodany, białka i tłuszcze.

Kolory tarcz zegarka:

Dopasuj zegarek do swojego stylu używając kolorów tarcz zegarka. Do wyboru masz wiele kolorów, które możesz zmieniać kiedy tylko masz na to ochotę.

Sterowanie muzyką:

Przeglądaj listę odtwarzania i reguluj głośność wprost ze swojego zegarka. Twój zegarek Polar łączy się z aplikacją muzyczną w telefonie, więc możesz z łatwością sterować muzyką bez konieczności wyjmowania smartfona.

Pogoda:

Sprawdź na zegarku dane dotyczące pogody oraz prognozę na kolejne dwa dni. Sprawdź tarczę zegarka, aby szybko zobaczyć prognozę na kolejne godziny lub poznaj szczegóły włącznie z prędkością oraz kierunkiem wiatru, wilgotnością i prawdopodobieństwem opadów, a także prognozą na jutro (odstępy 3-godzinne) i pojutrze (odstępy 6-godzinne).

Tryb oszczędzania energii GPS:

Umożliwia wydłużenie czasu pracy akumulatora pulsometru podczas długich treningów poprzez zmianę interwału zapisu GPS z 1 sekundy na 30 lub 60 sekund. Zwiększony interwał zapisu umożliwia rejestrowanie danych przez dłuższy czas, podczas gdy krótszy — rejestrowanie bardziej szczegółowych danych.

Większa żywotność akumulatora.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.