Polar Ignite 2

Zegarki Polar Ignite 2

Zegarek fitness z GPS i funkcjami smartwatch. Zegarek fitness Polar Ignite 2 jest elegancki, łatwy w obsłudze i inteligentny. Otrzymuj spersonalizowane wskazówki dotyczące treningu, regeneracji i snu w komfortowym zegarku fitness, który świetnie wygląda przez całą dobę.

Nowe Funkcje zegarka Ignite 2:

Trybu nadawania tętna:

możesz monitorować tętno i przesyłać dane do innych produktów Polar, np. komputerów rowerowych lub kompatybilnego sprzętu cardio, aplikacji i innych urządzeń przez Bluetooth.

Źródła energii:

Dowiedz się, jak Twój organizm wykorzystywał różne źródła energii podczas sesji treningowej. Zużycie energii dzielone jest na węglowodany, białka i tłuszcze.

Kolory tarcz zegarka:

Dopasuj zegarek do swojego stylu używając kolorów tarcz zegarka. Do wyboru masz wiele kolorów, które możesz zmieniać kiedy tylko masz na to ochotę.

Sterowanie muzyką:

Przeglądaj listę odtwarzania i reguluj głośność wprost ze swojego zegarka. Twój zegarek Polar łączy się z aplikacją muzyczną w telefonie, więc możesz z łatwością sterować muzyką bez konieczności wyjmowania smartfona.

Pogoda:

Sprawdź na zegarku dane dotyczące pogody oraz prognozę na kolejne dwa dni. Sprawdź tarczę zegarka, aby szybko zobaczyć prognozę na kolejne godziny lub poznaj szczegóły włącznie z prędkością oraz kierunkiem wiatru, wilgotnością i prawdopodobieństwem opadów, a także prognozą na jutro (odstępy 3-godzinne) i pojutrze (odstępy 6-godzinne).

Czujnik oświetlenia (ALS)

Większa żywotność akumulatora

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.