Polar Grit X

Polar Grit X

Zegarki Sportowe Polar Grit X

Zegarki z serii Polar Grit X to zaawansowane outdoorowe zegarki sportowe, które są połączeniem wytrzymałego, lecz jednocześnie finezyjnego wzornictwa, doskonałych funkcji treningowych oraz wielu możliwości platrotmy treningowej  Polar Flow.

Polar Grit X jest wyposażony w GPS, kompas oraz wysokościomierz w trybie treningowym, a także wyjątkowe funkcje Smart Coaching firmy Polar, dzięki którym idealnie przygotujesz się do kolejnych przygód.

Zegarek Polar Grit X posiada konstrukcję, która spełnia amerykański standard wojskowy (MIL-STD-810G); został zaprojektowany, by sprostać najtrudniejszym warunkom. Zegarek waży zaledwie 64 gramy, ma niesamowity stosunek masy do czasu działania: zapewnia do 40 godzin pracy w standardowym trybie treningowym lub nawet do 100 godzin w trybie oszczędzania baterii lub do 7 dni w trybie zegarka, z włączonym całodobowym pomiarem tętna.

Polar Grit X został wyposażony w następujące funkcje treningowe i Smart Coaching:

FuelWise™ Inteligentny asystent uzupełniania energii, to idealne narzędzie, wyświetlające automatyczne, dostosowane do użytkownika powiadomienia dotyczące uzupełniania węglowodanów i płynów, które pomoże utrzymać energię i nawodnienie organizmu na odpowiednim poziomie, nawet podczas najdłuższych sesji treningowych.
Hill Splitter™ w Polar Grit X automatycznie wykrywa wzniesienia i spadki terenu i po każdej sesji treningowej dostarcza szczegółowych danych dotyczących tych odcinków.
Polar Precision Prime™: umożliwia monitorowanie tętna bezpośrednio z nadgarstka za pomocą unikalnej, multisensorycznej technologii.
FitSpark™: wskazówki treningowe FitSpark™ zapewnią optymalne przygotowanie do treningów w terenie dzięki gotowym propozycjom treningowym, dostosowanym do aktualnego stanu regeneracji, kondycji, z uwzględnieniem historii treningów.
Nightly Recharge™: automatycznie monitoruje nocną regenerację i wskazuje jak organizm użytkownika odpoczął po treningu i codziennych obowiązkach poprzedniego dnia. Funkcja dostarcza spersonalizowanych porad, dotyczących treningów, snu oraz poziomu energii. Nightly Recharge pomaga dokonywać optymalnych wyborów w codziennym życiu, aby utrzymać dobre samopoczucie i osiągać cele treningowe.
Training Load Pro™: pozwala zapobiegać przetrenowaniu i niedotrenowaniu, monitorując, w jaki sposób każda sesja treningowa obciąża różne układy organizmu, tym samym pomagając zwiększyć efektywność treningów. Training Load Pro zapewnia kompleksowe monitorowanie obciążeń treningowych, uwzględniając obciążenia układu krążeniowo-oddechowego,  mięśni oraz obciążenia odczuwanego przez użytkownika.
Sleep Plus Stages™: umożliwia monitorowanie faz i jakości snu.
Moc biegowa: unikalny pomiar mocy biegowej bezpośrednio z zegarka pomaga w monitorowaniu pracy mięśni podczas treningu biegowego. Moc biegowa jest kluczem do pomiaru intensywności treningu biegowego, umożliwiając osiągnięcie idealnej intensywności biegu za każdym razem.
Polar Flow: platforma internetowa i aplikacja mobilna to miejsce, w którym można analizować wyniki i planować kolejne treningi.
Integracja z platformą Komoot zapewnia funkcje importowania tras i nawigacji podczas treningu, sygnalizując zbliżające się zakręty i zmiany kierunku trasy.
Prognoza pogody umożliwia łatwiej zaplanować sesje treningowe i dostosować je do zmieniających warunków atmosferycznych.