Radio Controlled

Zegarki Citizen sterowane falami radiowymi

Są to zegarki sterowane przez nadajnik radiowy w Wielkiej Brytanii, oraz w Niemczech, gdzie transmiter zlokalizowany jest niedaleko Frankfurtu, pokrywając zasięgiem większość Europy. Dzięki tej technologii wprowadzonej przez Citizena w 1994 roku- zegarki citizen z tą funkcją mają dokładność 1 sekundy na milion lat. Co więcej, czasomierz nie wymaga ręcznej kalibracji ? właściwa godzina ustawia się automatycznie bez naszej ingerencji. Znacznie ułatwia to użytkowanie zegarka zwłaszcza w porównaniu do modeli, które nie zostały wyposażone w funkcję sterowania radiowego. Nie musimy zatem martwić się o ustawienie właściwej godziny po pierwszym uruchomieniu, czy też w razie zmiany czasu letniego na zimowy. Oferowane na naszej stronie internetowej zegarki kontrolowane falami radiowymi marki Citizen to doskonały wybór dla wszystkich osób poszukujących nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz wysokiej jakości wykonania.

Citizen radio controlled - bogaty wybór

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór zegarków sterowanych falami radiowymi, które z pewnością przypadną do gustu wszystkim zwolennikom dobrego smaku. Staramy się nieustannie uzupełniać asortyment o nowe produkty, tak aby spełnić coraz to nowe potrzeby naszych Klientów. Poszczególne zegarki sterowane radiowo Citizen różnią się między sobą stylistyką oraz wykonaniem. Przed wyborem warto zatem zastanowić się, jakiego zegarka potrzebujemy i w jakie funkcje powinien być on wyposażony. Gwarantujemy, że w naszym sklepie każdy znajdzie taki model, który odpowiadać będzie w pełni jego potrzebom i wymaganiom.

Zegarki radio controlled Citizen - elegancja i uniwersalność

Czasomierze Citizen są zwykle kojarzone z wyszukaną elegancją. Nic dziwnego ? zegarki wyposażone zostały w precyzyjnie wykonane tarcze oraz wytrzymałe bransoletki bądź paski ze skóry naturalnej. Należy jednak pamiętać, że zegarki sterowane radiowo Citizen to produkty niezwykle uniwersalne. Sprawdzą się one zarówno jako uzupełnienie eleganckiego garnituru, jak i w roli wyjątkowego dodatku noszonego na co dzień. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych modeli. Jeśli mają Państwo pytania odnośnie oferty, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Służymy natychmiastową pomocą.