Promaster

Zegarki Citizen Promaster

Damskie i męskie zegarki CITIZEN serii Promaster stworzone zostały z myślą o profesjonalistach. Możemy wyróżnić 3 serie zegarków sportowych:

  • dedykowane nurkom, uznane przez najbardziej prestiżowy i najważniejszy magazyn Diving za najlepszy model dla nurków. Seria zawiera zarówno najmniej rozbudowane zegarki automatyczne, jak i wersje rozszerzone, które są kompatybilne z komputerem osobistym. Wodoszczelność wszystkich modeli tej serii wynosi, niezależnie od modelu, 200 metrów. Kolejną przydatną funkcją dla pasjonatów nurkowania jest funkcja głębokościomierza;
  • modele dla żeglarzy i sterników jachtów ? zostały one wzbogacone o funkcję timera regatowego;
  • seria dla pilotów ? wskazówki pokryto niezwykle praktyczną powłoką luminescencyjną widoczną w ciemności. Wyposażony jest również w system automatycznego dostrajania czasu falami radiowymi (na podstawie sygnałów otrzymanych z atomowych zegarów wzorcowych).
  • dedykowane sportowcom wyczynowym, uodpornione na uszkodzenia mechaniczne.

CITYZEN Promaster ? dodatkowe funkcjonalności wszystkich modeli

Wszystkie powyższe modele zegarków CITYZEN Promaster posiadają również dodatkową funkcję wyświetlania czasu w różnych strefach czasowych, co jest niezmiernie przydatne, szczególnie dla pilotów czy miłośników podróży. Kolejnym atutem jest atrakcyjny design podkreślony dyskretnie podświetlanymi wskazówkami. Każdy z zegarków CITYZEN Promaster jest również wyposażony w szafirowe szkiełko niezmiernie odporne na wszelkiego rodzaju zarysowania, którym może ulec w ekstremalnych warunkach. Podkreślenia wymaga również atrakcyjny design zegarków CITYZEN Promaster, które świetnie sprawdzą się również jako standardowy męski zegarek na stalowej bransolecie.

Gdzie kupić zegarek CITYZEN Promaster?

Seria ta została stworzona z myślą o profesjonalistach, tak więc nie znajdziesz jej we wszystkich sklepach, również internetowych. Tym niemniej sklep Zegarki.com.pl, jako oficjalny dystrybutor marki, oferuje szeroką gamę modeli zegarków CITYZEN Promaster. Ze względu na wyjątkowość i mniejszą niż standardowa popularność tych modeli sklep Zegarki.com.pl nie wysyła produktu od razu po zakupie, ale po upłynięciu 2 - 3 dni (okres, w którym czekamy na dostawę zegarka bezpośrednio do naszego punktu wysyłki).

Zapraszamy do zapoznania się z modelami dostępnymi w sklepie Zegarki.com.pl!