Stopery

Stopery

Casio stopery

Sport to zdrowie, a bieganie stało się jedną z najczęściej wybieranych form aktywności. Od dawna popularne jest dbanie o własną kondycję poprzez codzienne przemierzanie biegiem wielu kilometrów. Niezależnie od tego czy jesteśmy zawodowymi biegaczami czy raczej uprawiamy ten sport amatorsko i jedynie dla przyjemności, ważne jest ciągłe kontrolowanie czasu. Zwłaszcza, jeśli chcemy przebyć określony dystans w wyznaczonym czasie i potrzebny jest nam sprawny stoper. Rozwiązaniem jest odpowiednio dobrany zegarek, posiadający funkcję stopera elektronicznego. Za jego pomocą możemy sprawnie i dokładnie kontrolować czas, który zajął pokonanie określonego odcinka wyznaczonej trasy. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność i możliwość pełnego oszacowania dystansu oraz minut poświęconych na jego pokonanie.

Produkt o najlepszych cechach

W ofercie sklepu Zegarki.com.pl znajdują się wysokie jakościowo stopery do biegania marki Casio. To firma, która od lat cieszy się dużą popularnością na rynku i świetnie sprawdza się nawet w bardzo wymagających warunkach. Stopery i zegarki Casio uznawane są za jedne z najlepszych w branży i zapewniają niezawodność podczas treningów. Obecne w asortymencie Zegarki.com.pl modele Casio HS-6-1EF oraz HS-80TW-1EF to jedne z najczęściej wybieranych rodzajów stoperów do biegania. Cieszą się one dużym uznaniem użytkowników, a także stale rosnąca popularnością dzięki niezawodności i wytrzymałości w różnych warunkach, także tych ekstremalnych.

Mechanizm kwarcowy zastosowany we wspomnianych modelach charakteryzuje się wysoką jakością, a także odpornością na wszelkie uszkodzenia. Koperty stoperów elektronicznych wykonane są z tworzywa sztucznego, co zapewnia lekkość oraz komfort użytkowania. Akrylowe szkiełko w stoperach pozwala na uzyskanie wysokiej przejrzystości, a także chroni mechanizm przed zniszczeniem. Warto zwrócić także uwagę na wodoszczelność, która pozwala korzystać ze stoperów do biegania także podczas niepogody i intensywnych opadów.

Stoper do zadań specjalnych

Zegarki Casio dostępne w ofercie Zegarki.com.pl posiadają wysokiej jakości stopery elektroniczne, o dużej precyzji i wytrzymałości. Model HS-6-1EF charakteryzuje się dokładnością do 1/1000 sekundy, natomiast HS-80TW-1EF do 1/100 sekundy. Oba typy stoperów do biegania mogą mierzyć czas do 10 godzin w jednym ciągu.