Klasyczne

Klasyczne

Klasyczne zegarki Casio

Marki Casio nie trzeba chyba nikomu przestawiać, międzynarodowa firma założona w Japonii w 1946 roku przez Tadao Kashio jest znana na całym świecie ze swoich niezawodnych produktów. Zegarki Casio, zarówno te klasyczne, jak i nowoczesne cieszą się niezmienną popularnością wśród kobiet i mężczyzn.

„Kreatywność i wkład” to motto firmy Casio

Początkowo firma Casio zajmowała się tylko produkcją kalkulatorów, jednak kiedy w 1974 marka zaczęła produkować klasyczne zegarki, Casio szturmem zdobyła ogromną popularność i uznanie wśród międzynarodowych klientów. Elektroniczne zegarki stały się hitem, a pojawienie się w 1985 roku zegarków G-Shock, a kilka lat później damskiej wersji Baby-G całkowicie zrewolucjonizowało rynek. Wstrząsoodporne zegarki Casio na długo zastąpiły klasyczne czasomierze i stały się obiektem pożądania milionów osób na całym świecie, szczególnie po pojawieniu się w filmie „Speed: Niebezpieczna prędkość”.

Zegarki Casio – fuzja tradycji z nowoczesnością

Klasyczne zegarki Casio wyróżnia nowoczesne mechanizmy oraz tradycyjny design. Nawet we współczesnych modelach doszukać się można inspiracji kultowymi modelami, które od lat cieszą się uznaniem. Wśród powracającej mody na stylistykę lat dziewięćdziesiątych, sporą popularnością cieszą się modele nawiązujące do tamtego okresu.

Różnorodność modeli to największa zaleta Casio

W naszym sklepie Klienci znajdą klasyczne zegarki Casio w stylu retro oraz modele reprezentujące ponadczasową elegancję. W kolekcjach zegarków Casio przeważają zegarki o stonowanej stylistyce i prostym designie. Okrągłe lub prostokątne koperty zamocowane na solidnych, wytrzymałych paskach skórzanych lub wykonanych ze stali szlachetnej bransoletach to gwarancja wieloletniej niezawodności. Wszystkie dostępne w naszym sklepie modele zegarków Casio są wodoszczelne oraz  posiadają trzyletnią gwarancję producenta, z możliwością przedłużenia jej do sześciu lat.

Strona:
  1. 1
  2. 2
Strona:
  1. 1
  2. 2