Vintage

Zegarki Casio Vintage

"Moda przemija, styl pozostaje" – wiele lat temu Coco Chanel tym stwierdzeniem trafiła w sedno. Dziś bez wahania słowa te możemy odnieść do jednej z najpopularniejszych marek w świecie zegarków - Casio Vintage. Od ponad 30 lat nie przestają być trendy i niezmiennie wpisują się w modowy klimat kolejnych pokoleń. Marka wprowadza właśnie nową kolekcję z linii Insta Shape, która perfekcyjnie odzwierciedla ducha brandu.

Proste fasony, plecione bransolety i doskonały image w klimacie 'modern vintage'. Zegarki z nowej kolekcji Insta Shape mają cechę, z której słynie Casio Vintage – są modne dziś i będą modne jutro, bez względu na dominujące w danym sezonie trendy. Ponadto, za sprawą optymalnych wzorów i uniwersalnych kolorów mogą sięgać po nie zarówno mężczyźni jak i kobiety. Nowości to 5 klasyków w różnych kolorach – złotym LTP-E140G-9AEF, srebrny LTP-E140D-7AEF, czarno-złotym LTP-E140GB-1AEF, czarnym LTP-E140B-1AEF oraz w odcieniu różowego złota LTP-E140R-9AEF wyjątkowo 'podkręcającym' retro klimat zegarków. Cała kolekcja pozbawiona jest jakichkolwiek zdobień czy wariacji – minimalizm i klasyka to słowa przyświecające projektantom marki przy tworzeniu linii. Pomimo współczesnego, modnego designu czasomierze stylem wyraźnie nawiązują do klimatu sprzed lat. Wszystko dzięki plecionym bransoletom połączonym z tradycyjnymi okrągłymi kopertami. Minimalizm przejawia się także w kolorystyce zegarków – wyłącznie w modelu Vintage Milanese Band Black & Gold LTP-E140GB-1AEF zestawiono 2 barwy – czerń z niewielką domieszką złota. Pozostałe czasomierze całkowicie spowito jednym odcieniem, począwszy od bransolet przez koperty, a na cyferblatach kończąc.

Nowa kolekcja Casio Vintage Insta Shape została zaprojektowana dla osób, które nie podążają ślepo za trendami, ale kreują swój własny styl i wiernie pielęgnują go przez lata. Znają wartość mody, bawią się nią, lecz świadomie budują wizerunek. Nie pozbywają się ponadczasowych, klasycznych ubrań i akcesoriów w nowym sezonie, lecz wplatają je w kolejnych stylizacjach, z pomysłem i w odświeżonej formie. Casio VINTAGE to marka, która w pędzącym świecie wybiegów pokazuje, że trendy to jedna strona medalu, a drugą jest wykreowany indywidualny styl, który pozostaje, gdy wszystko inne znowu się zmienia.

Pamiętasz najbardziej wyczekiwany prezent, który dostałeś w dzieciństwie? Czy był to  walkman a może zegarek, którym mogłeś zaimponować całej klasie? 
Teraz możesz podarować dziecku to, co wywoływało kiedyś u Ciebie szybsze bicie serca- kultowe zegarki Casio Vintage powróciły w nowej, trendy odsłonie, by w wielkim stylu zdobywać serca nowego pokolenia.

Linia Mirror Face to lustrzany blask koperty, modna kombinacja kolorystyczna, kultowy kształt, a do tego sprawdzona przez pokolenie lat 80tych jakość to hit, którego  nie może zabraknąć na liście wymarzonych prezentów. Ten modowy akcent nie tylko podkreśli styl, ale także wzbudzi zachwyt zarówno wśród rówieśników dziecka, jak i wśród dorosłych.