Worldmaster Diver

Worldmaster Diver

Zegarki Atlantic Worldmaster Diver

Pod koniec listopada odbyła się premiera nowego modelu zegarka w rodzinie Atlantic. Worldmaster Diver to pierwszy w historii marki czasomierz, który posiada zintegrowany z kopertą karbonowy pasek. W listopadzie do tej jednej z najbardziej rozpoznawalnych linii na świecie dołączył – Atlantic Worldmaster Diver. Elementem wyróżniającym czasomierz jest z pewnością zintegrowany z kopertą karbowany pasek.

To pierwszy w historii Atlantic model z takim rozwiązaniem. Inspiracją dla twórców modelu był ambasador marki Krzysztof Hołowczyc, znany ze swojego zamiłowania do sportowej rywalizacji, jak i z nienagannego, stylowego wyglądu.

Czasomierz charakteryzuje mocny, męski design. Został on osiągnięty dzięki użyciu dużej koperty w rozmiarze 44 mm. Została ona wykonana z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L. Tarczę ochrania wypukłe szafirowe szkiełko z jednostronną powłoką antyrefleksyjną, która redukuje refleksy świetlne, dzięki czemu, widoczne na cyferblacie indeksy są bardzo czytelne. Warto podkreślić, że unikatowy pasek w połączeniu z wodoszczelnością na poziomie 200m oraz zakręcaną koronką, zapewniają bardzo dużą ochronę zegarka przed zalaniem. Jest to ważna informacja dla  miłośników nurkowania z akwalungiem.

Urozmaicenie czarno-srebrnej kolorystyki zegarka stanowią białe i czerwone akcenty widoczne zarówno na tarczy zegarka jak i na pasku. Worldmaster Driver to doskonała propozycja dla wszystkich mężczyzn, którzy lubią aktywnie spędzać czas. Yegarek świetnie sprawdzi się w połączeniu ze sportowymi marynarkami, skórzanymi kurtkami, ciepłymi, wełnianymi swetrami, czy po prostu świetnie skrojoną koszulą. Design i parametry zegarka sprawiają, że przekona do siebie mężczyzn lubiących mocne, wyraziste modele, które dzięki swojej uniwersalności sprawdzą się na co dzień i jak podczas zimowych oraz wakacyjnych szaleństw.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.