TFA

Stacje pogodowe znalazły wielu sympatyków w Polsce i stały się wyposażeniem wielu domów. Stacje pogodowe TFA cieszą się jeszcze większym zainteresowaniem, gdyż możemy dzięki nim uzyskać wiele więcej informacji niż z modeli standardowych.

Czym są stacje pogodowe TFA?

Dzięki temu typowi danych, które możemy uzyskać za pośrednictwem standardowych stacji, zyskujemy również informacje na temat temperatury i ciśnienia atmosferycznego zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domu. Ponadto stacje pogody TFA wskażą nam również:
 • fazę, w jakiej aktualnie znajduje się księżyc,
 • porę wschodu i zachodu słońca,
 • wilgotność powietrza na zewnątrz i wewnątrz domu - funkcja higrometru i in.
  • Ponadto stacje pogodowe TFA wbudowane mają kalendarz i zegar, najczęściej z możliwością ustawienie dwóch alarmów, z funkcją drzemki. Stacje pogody TFA pełnią też funkcje barometru o wysokiej dokładności, dzięki czemu osoby cierpiące na przypadłości związane z niskim bądź wysokim ciśnieniem, mają informację jak mogą zapobiec nękającym ich dolegliwościom danego dnia. Na przykład nisko ciśnieniowcy wiedząc, że ciśnienie atmosferyczne będzie oscylowało w dolnych rejestrach mogą zaopatrzyć się w większą ilość kawy. Wysoko ciśnieniowcy natomiast ograniczą spożycie na przykład napojów energetycznych w dni o wysokim ciśnieniu.

   Dzięki swojemu design'owi i ciekłokrystalicznemu wyświetlaczowi stacje pogody TFA świetnie będą pasowały do nowoczesnych wnętrz. Istnieje również możliwość wyboru odpowiedniego podświetlenia ciekłokrystalicznego wyświetlacza, dzięki czemu dopasujemy stację pogodową TFA do każdego pomieszczenia.W sklepie zegarki.com.pl oferujemy Państwu stacje pogody TFA w różnych rozmiarach, dzięki czemu mogą być one również bardziej dyskretne i nie przykuwające uwagi, a jedynie dostarczające nam niezbędne dane.

   Jesteśmy pewni, że jeśli raz poznają Państwo zalety stacji pogodowych TFA to bez dostępu do nich będą Państwo za nimi tęsknili. Ilość informacji, które możemy uzyskać dzięki stacjom pogody TFA jest tak duża i są one tak przydatne, że bardzo szybko przyzwyczaimy się do regularnego z nich korzystania.