Oregon Scientific

Stacje pogodowe Oregon Scientific

Urządzenia do pomiaru parametrów pogody wysokiej jakośći amerykańskiej firmy Oregon Scientific. Sprawdź na swojej stacji pogodowej jaka jest temperatura, wilgotność w twoim domu, a także na zewnątrz budynków dzięki dodakowym sensorom. W niektórych stacjach pogodowych możesz określić inne parametry, takie jak kierunek i prędkość wiatru, ilość opadów deszczu, punkt rosy, ciśnienie atmosferyczne, temperaturę odczuwalną czy fazy księżyca. Stacja moze też przedstawić prognozę pogody dla twojej okolicy często w postaci czytelnych ikon. Dzięki sterowaniu falami radiowymi zawsze będziesz otrzymywał aktualny czas, nawet po jego zmianie z zimowego na letni czy odwrotnie.Oregon Scientific zapewnia wysoką jakość swoich produktów i pomiarów danych pogodowych.Dzięki wyrobom firmy Oregon możesz także sprawdzić poziom zanieczyszczenia powietrza (PM2,5 oraz PM10) czy LZO - Lotnych Związków Organicznych

Stacje pogodowe najnowszej generacji

Własna mini-stacja meteorologiczna w mieszkaniu? Dlaczego nie! W naszym sklepie znajdziesz ich bogaty wybór. Wybieraj spośród licznych modeli w rozmaitych kształtach i wzorach. Poszczególne stacje pogodowe różnią się między sobą również funkcjonalnościami. Dostępne są wśród nich proste w obsłudze zegary elektroniczne Oregon Scientific z funkcją kalendarza, jak również zaawansowane modele, które zastąpią telewizyjną pogodynkę. Co najważniejsze – nie musisz włączać kanału pogodowego czy sprawdzać warunków atmosferycznych na portalach internetowych. Wystarczy jeden rzut oka na nowoczesne urządzenie i już będziesz doskonale poinformowany, jeszcze zanim wstaniesz z łóżka. Dzięki temu dobrze zaplanujesz dzień, a warunki atmosferyczne nie przeszkodzą Ci w realizacji planów. Stacje pogodowe posiadają czytelny wyświetlacz LCD z wartościami liczbowymi, a niektóre z nich również z niewielkimi grafikami przedstawiającymi zjawiska atmosferyczne. Sterowany sygnałem radiowym zegar pokazuje aktualną godzinę w każdej sytuacji, również po zmianie czasu z zimowego na letni i odwrotnie. Jeżeli zależy Ci na dokładności i maksymalnym wykorzystaniu wszystkich dostępnych funkcji, szybko odkryjesz, że te urządzenia są stworzone specjalnie dla Ciebie.

Nowoczesne stacje pogodowe - futurystyczny design

Poszukując urządzeń elektronicznych, zwracamy uwagę przede wszystkim na ich wygląd, który staje się często równie ważny jak osiągi danego sprzętu. Dostosowany do wymagań rynku design to ogromny atut proponowanych przez nas urządzeń. Stacje pogodowe znakomicie prezentują się już na pierwszy rzut oka. Dokładniejsza obserwacja pozwala zauważyć, że wzornictwo sprzętu Oregon Scientific jest nie tylko przemyślane i zgodne z najnowszymi trendami mody, lecz przede wszystkim spełnia praktyczne potrzeby użytkowników. Urządzenia doskonale wpisują się stylistycznie w aranżacje minimalistyczne czy bazujące na motywach geometrycznych. W klasycznie urządzonych pomieszczeniach stacje Oregon Scientific odegrają rolę futurystycznych elementów wyposażenia. Różnorodność dostępnych wzorów to gwarancja wyboru odpowiedniego modelu w zgodzie ze swoim gustem. Stacje pogodowe są dostępne w stonowanych kolorach – szarym, białym, czarnym oraz złotym. Dzięki temu dopasowanie ich do barwy ścian nie stanowi problemu. Z powodzeniem sprawdzą się one również w pokoju dziecięcym. Twoja pociecha będzie zachwycona tak wypasionym gadżetem.

Nie daj się zaskoczyć pogodzie - wybierz Oregon Scientific!

Wybierając stacje pogodowe Oregon Scientific będziesz zawsze dobrze poinformowany - pogoda już Cię nie zaskoczy. Wystarczy jedno spojrzenie, abyś dowiedział się, czy tego dnia powinieneś założyć kurtkę przeciwdeszczową czy możesz wyjść w krótkim rękawku. Taka wiedza jest bardzo cenna, a my oferujemy ją w naprawdę niewygórowanej cenie. Ponadto, duży wybór języków kalendarza w niektórych modelach pozwala na konfigurację dostosowaną do potrzeb użytkownika. Mając na uwadze wysokie standardy, jak również wymagania klientów w dziedzinie elektroniki, oferujemy wysokiej jakości sprzęt, który można opisać jako niezawodny. Urządzenia Oregon Scientific są wykonane z dbałością o wszystkie detale, dzięki czemu sprawują się bez zarzutu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.