Zegarki Złote

Zegarki Złote

Zegarki złote damskie i męskie próba 585

Złote zegarki pełnią podwójną rolę Z jednej strony to dokładny pomiar czasu, co wymaga odpowiedniego mechanizmu. Każdy profesjonalny zegarek  wskaże prawidłowy czas. Najważniejsze jest jednak odpowiednie wykonanie i wygląd zegarków. Najbardziej profesjonalne fabryki oraz najlepsze materiały w tym oczywiście złoto zapewnią produkcję zegarków, które przetrwają dekady. Tylko złoto zapewni długoletnią trwałość produktów, w tym zegarków. Ponadto rosnące ceny złota w długoletnim trendzie sprawią, że nasz złoty zegare zamiast tracić na wartości - jak każdy sprzęt elektroniczny, może z czasem uzyskać nawet wyższą cenę. Z tego powodu złote zegarki męskie i damskie są opłacalnym zakupem. Zawsze jest możliwość sprzedania takiego zegarka za odpowiedni wysoką cenę. Ponadto każdy złoty zegarek damski czy złoty  zegarek męski stanowi ciekawy wyrób nadający się na luksusowy prezent będący pamiątką na całe życie.Istnieje też możliwość wygrawerownia pamiatkowego napisu na takim wyrobie.

Nasze zegarki złote  wykonane są ze złota próby 585 czyli złota 14 caratowego. Każdy nasz wyrób ocechowany jest państwową cechą probierczą lub posiada pisemny certyfikat urzędu.

złoty zegarek męski i damski

Literka z lewej strony cechy oznacza lokalizacje urzędu probierczego. W komplecie razem z zegarkiem jest wysokiej klasy opakowanie. Polecamy nasze zegarki w konkurencyjnej cenie - sklep jubilerski Poznań.

Ładuję...
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 9

Ustaw kierunek malejący
  1. Złoty zegarek męski Geneve Zv279
    Special Price 19 900 zł Regular Price 21 900 zł
    Najniższa cena w przeciągu 30 dni przed promocją: 21 900 zł
na stronę
Co to jest? Sprawdź "Zapamiętaj mnie" wobec dostęp Twój koszyk na tym komputerze, nawet jeśli nie jesteś zalogowany.