Zegarki Tissot

Zegarki Tissot

ZEGARKI SZWAJCARSKIE TISSOT DAMSKIE I MĘSKIE

Początki produkcji zegarków Tissot sięgają 1853 roku, kiedy to Charles Emil Tissot postanowił otworzyć fabrykę w szwajcarskiej miejscowości Le Locle, gdzie do tej pory mieści się główna siedziba firmy. Zegarki Tissot to doskonały i ceniony na całym świecie wyraz sztuki zegarmistrzowskiej. Marka o bardzo długiej tradycji wciąż jest uznawana za jedną z najlepszych w swej branży. Wszystko to za sprawą najwyższej jakości oferowanych zegarków, doskonałej precyzji i estetyki ich wykonania oraz ciągłemu rozwojowi mechanizmów, a także wprowadzaniu innowacyjnych rozwiązań. Marka, która wyraża takie nastawianie przez cały okres swego istnienia, niewątpliwie może liczyć na ogromny sukces.

Podobnie jak inne szwajcarskie marki zegarków o ponad 100-letniej tradycji, tak i Tissot wprowadzał na rynek innowacyjne modele czasomierzy. To właśnie kieszonkowe zegarki Tissot jako pierwsze czasomierze na świecie pokazywała aktualną godzinę dla dwóch stref czasowych. Tego typu zegarek zaprezentowano po raz pierwszy w 1853 roku, czyli kiedy powstała firma. Od tego czasu minęło ponad 160 lat i obecnie zegarki Tissot to modele Touch-Screen. W międzyczasie szwajcarska marka wielokrotnie zaskakiwała miłośników sztuki zegarmistrzowskiej. Można chociażby wspomnieć o prototypach zegarków z ceramicznymi kopertami oraz modelach produkowanych pod koniec lat 80. ubiegłego wieku wytwarzanych z kamienia oraz drewna.

Trudno jednoznacznie wskazać na najbardziej wyjątkową kolekcję. Wszystkie prezentowane przez nas zegarki Tissot przyciągają wzrok, gdyż nie są tylko zwyczajne czasomierze, ale w wielu przypadkach małe dzieła sztuki zegarmistrzowskiej. Doskonałym tego przykładem mogą być chociażby zegarki damskie, których tarcze są wkomponowane w medaliony lub przypominają naszyjniki. Również warte polecenia są męskie zegarki Tissot, które to zdają się pochodzić z poprzedniej epoki. Mowa tu o modelach kieszonkowych czasomierzy oraz naręcznych utrzymanych w stylu retro. Marka Tissot oferuje także doskonałe zegarki sportowe o nowoczesnym lub bardziej stonowanym i zbliżonym do klasyki designie.