Zegarki Armani

ZEGARKI ARMANI DAMSKIE I MĘSKIE

Sklep stacjonarny i internetowy w Poznaniu

Wszelkie projekty domu mody Armani są przyjmowane przez krytyków oraz znawców branży za wyjątkowe. Związane jest to oczywiście z tym, że projektanci tej ekskluzywnej włoskiej marki tworzą idealne kompozycje, zachowujące równowagę pomiędzy klasyką a nowoczesnością w kontekście zastosowanych fasonów, krojów, materiałów, faktur. Jak wiemy Włosi, mają szczególne upodobanie do szeroko pojętej estetyki oraz pięknych przedmiotów: odzieży, dzieł sztuki, rzeczy codziennego użytku i wielu innych, gdzie można zauważyć charakterystyczną linię projektanta. Takie właśnie są zegarki Armani z serii Emporio, będące rozszerzeniem dla kolekcji ubrań i dodatków, ale także perfum.

 

 Męskie i damskie zegarki Armani z linii Emporio to kilkanaście interesujących modeli. W serii dla mężczyzn dostępne są zegarki kwarcowe, które niemal idealnie pokazują czas z dokładnością do sekundy. W tym przypadku w wysokiej jakości modelach opóźnienie zegarka miesiąc po jego nastawieniu, wynosi zaledwie ok. 10 sekund. Jest to rzeczywiście niewiele w perspektywie upływu czasu. Tyle jednak na temat techniki, gdyż może dla innych osób ważniejsze okazują się być względy estetyczne. Męskie zegarki Armani z pewnością kuszą swym niewymuszonym pięknem będącym połączeniem klasyki i nowoczesności. W zależności od tego, jaka stylistyka jest nam bliższa, możemy wybrać model ze skórzanym paskiem, wykonany z tworzywa sztucznego lub zdecydować się na stalową bransoletę i taką samą kopertę.

 

 Podobnym designem cechują się damskie zegarki Armani, które to jednak są mniejszych rozmiarów i przez to, stają się delikatne i subtelne. W sam raz dopasowane do kobiecego nadgarstka. Szczególnie wyjątkowo prezentują się modele, gdzie koperta zegarka została ozdobiona niewielkimi kryształkami. Z pewnością niezwykle atrakcyjne wizualnie okażą się dla pań zegarki z bransoletami ze stali niedrzewnej w kolorze srebra i złota lub też łączące te dwa warianty kolorystyczne. Również ciekawie prezentują się te z paskami wykonanymi ze skóry jaszczurki lub węża.

.

NASZE ZEGARKI ARMANI SĄ OBJĘTE OFICJALNĄ 2- LETNIĄ GWARANCJĄ. Polecamy nasz sklep w Poznaniu

 

 

 

Brak produktów spełniających kryteria.