Core Brushed Steel Suunto

Oceń ten produkt jako pierwszy

Zegarki, a właściwie komputery naręczne Suunto Core to fundamentalne urządzenia typu outdoor dla wszelkich użytkowników aktywnie ćwiczących, utrzymujących właściwą formę fizyczną, jak również troszczących się o swoją sylwetkę, uprawiających  wszelkie formy sportu takie jak: bieganie, nordic walking, wspinanie  a nawet nurkowanie czy pływanie.

Sprzęt tego typu umożliwi tobie orientacje w terenie, pozwoli na odnalezienie drogi nawet w najbardziej odludnych rejonach. Umożliwi w najlepszy sposób wykorzystać przebywanie na świeżym powietrzu, umożliwiając osiągniecie zakładanego planu. Dzięki twojemu zegarkowi Suunto Core będziesz miał ważne wiadomości o środowisku,  w jakim się znajdujesz co ponadto w połączeniu z twoją namiętnością oraz determinacją umożliwi Tobie osiągać mistrzowski poziom. Komputery sportowe Suunto są dodatkowo klarowne w obsługiwaniu.

Ten zegarek został zaprojektowany z wielką dbałością o detale z pełną kontrolą jakościową. Posiada możliwości profesjonalnego zegarka: budzik, stoper, odliczanie, automatyczny kalendarz,  a ponadto pomiar czasu w 2 strefach czasowych oraz godziny wschodu i zmierzchu słońca w przeszło CZTERYSTU lokalizacjach na świecie.  Co więcej Suunto Core jest wyekwipowany w mnóstwo użytecznych możliwości  outdorowych;  wysokościomierz, termometr, dokładne informacje pogodowe z alarmem burzowym i wykresem trendu pogody (dzięki czemu  będziesz miał bezzwłoczny punkt widzenia na zmieniające się warunki pogodowe),  głębokościomierz oraz kompas elektroniczny.

Wysokiej klasy materiały z których został stworzony, w tym  utwardzane szkiełko} oraz wodoszczelność 3 bar  zagwarantują jego trwałość oraz bezpieczeństwo.  Zegarek Suunto Core jest dostępny w wielu fasonach i jest wykonany z wielu rozmaitych  materiałów. Zegarek Suunto Core Alu Pure White wyposażono w rozpoznawalny biały pasek z silikonu, który praktycznie układa się do ręki, oraz przy tym jest nadzwyczaj mocny, a także pasuje do białego wyświetlacza. Pasek jest przyczepiony do zegarka przy użyciu wytrzymałych teleskopów aluminiowych.

 W lutym 2013 Ambit Suunto, Core Alu Pure White oraz Alu Deep Black  zdobyły nagrodę za Design w konkursie organizowanym rokrocznie przez Muzeum Chicagowskie Architektury i Designu

Dostępność: Brak w magazynie

Normalna cena: 1 899 zł

Nasza cena 1 659 zł

Często kupowane razem

Brak zapytań o ten zegarek

Ask Your Question

* wymagane pola

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.