Opaski sportowe fitness

Opaski sportowe fitness

 Opaski sportowe fitness firmy Polar i Garmin

Sportowe opaski fitness Vivofit firmy Garmin i Polar Loop to sprzęt najnowszej generacji zapewniający kontrolę nad twoją aktywnością, pozwalający zwiększyć twój komfort życia.

Loop Polar to przyrząd dla tych wszystkich konsumentów, którzy chcieliby  w sposób nieustanny śledzić własną czynność jak również otrzymywać podpowiedzi, pomagające uzyskać założony plan. Szczegółowe porady pozwolą ci być aktywnym przez pełen dzień. Opcja „Podsumowanie działalności” wyświetla wiadomości o osiągniętych rezultatach  z danego dnia, tygodnia oraz nawet miesiąca. Polar Loop wyświetla przegląd twojej działalności, ilość spalonych kalorii oraz zrobionych kroków konkretnego dnia a także bieżącą godzinę. Opaska Polar Loop nadzoruje twój każdy wysiłek w trakcie dnia jak również informuje o płynących z tej czynności zaletach. Przypomina Tobie także, żebyś nie siedział za długo w jednym miejscu. Otrzymasz bezpłatne wskazówki w mobilnej aplikacji oraz portalu online Polar Flow. Polar Loop współpracuje z sensorami tętna Polar H6 i H7, które obsługują technologię Smart. Jest wodoszczelny. Monitoruje czynność również w trakcie pływania (ale bez pomiaru tętna.)

Garmin Vivofit - bez względu na kondycję, od razu masz pojęcie, jakiego typu powinieneś powziąć czynności, żeby polepszyć swe obecne samopoczucie. Nawet gdy zdaje się nam, że bardzo proste jest zejście z krzesła i rozpoczęcie ćwiczeń, to jednak trudniej jest kontynuować ćwiczenia stale i w dłuższym terminie. Natomiast vívofit jest w stanie pomóc przerobić twoje ambitne plany w nawyki na całe życie. To wyjątkowa opaska fitness, która już na początku wyświetla spersonalizowane dzienne plany, śledzi osiągnięte postępy oraz przypomina o ruchu.