Velatura

Zegarki Seiko Velatura

Zegarki SEIKO Velatura to kolekcja wysokiej jakości damskich i męskich zegarków o charakterze marynistycznym, które łączą wyrafinowane wzornictwo z innowacyjnymi funkcjami. Trzon całej kolekcji stanowią dwa mechanizmy: Yachting Timer (timer do 15 minut, odliczanie co 1 sek.) oraz Kinetic Direct Drive. Obydwa stworzone specjalnie dla zegarków Velatura uwzględniające wymagania zarówno profesjonalnych żeglarzy, jak i amatorów yachtingu.

Kinetic Direct Drive: użytkownik generuje energię elektryczną nie tylko za pomoc ruchu ręki ale także przez pokręcania koronki. Wskaźnik wzrostu tej energii jest bezpośrednio widoczny na zegarku.(30 sekund kręcenia koronką generuje zapas energii na 6 godzin)

Wolność, bezkresne morze, piękno przyrody i poczucie niezależności to elementy, które inspirowały twórców zegarków Seiko Velatura. Marynistyczny design, przypominający urządzenia sterujące jachtu, z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom żeglowania. Zarówno damskie jak i męskie modele nawiązują do morskiej stylistyki, czyniąc czasomierze tej linii idealnym dodatkiem do letnich stylizacji. Design to jednak nie jedyna zaleta serii Velatura. Zaawansowane technicznie mechanizmy, takie jak Yachting Timer oraz Kinetic dierct drive stanowią o wyjątkowości tej edycji zegarków i jej praktycznym zastosowaniu podczas morskich podróży. Dodatkowym atutem z pewnością jest wysoka klasa wodoodporności tych czasomierzy, która sięgą 100 metrów i 10 atmosfer. Dzięki temu podczas wakacyjnych wojaży możemy przez cały czas mieć kontrolę nad czasem, nawet podczas kąpieli wodnych i słonecznych. Najlepszej jakości materiały użyte przez Seiko, takie jak stal szlachetna, skóra czy szafirowe szkła, dają nam pewność niezawodności zegarka w każdej sytuacji.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.