Astron

Astron

Seiko Astron

Seiko Astron to zegarki sterowane globalnie przez sygnał satelitarny.  Te zegarki dostosowują się do wszystkich 39 stref czasowych na Ziemi. Dzięki nowoczesnemu mechanizmowi i odbiornikowi sygnału GPS o niskiej energii - firma Seiko stworzyła zegarek, który automatycznie i bardzo precyzyjnie pobiera dane z satelity dotyczące strefy czasowej, czasu, dnia i daty. Seiko Astron ma dokładność jednej sekundy na każde 100000 lat, dzięku sygnałowi który otrzymuje z zegara atomowego satelitów systemu GPS. To jedyne zegarki na  świecie, które dzięki funkcji geolokacji zmieniają strefę czasową automatycznie.  Dzięki mechanizmowi solarnemu zegarki seiko tej serii wykorzystują światło jako żródło energii ( każdy rodzaj światła nie tylko słoneczne ! ) Zegarek Astron może gromadzić nadwyżki energii w postaci rezerwy chodu.

Zegarki Seiko Astron - prestiż i elegancja

Dostępne na naszej stronie zegarki marki Seiko Astron stanowią doskonałą propozycję dla wszystkich mężczyzn, ceniących sobie pewność i elegancję. Czasomierze zostały przygotowane w trosce o najdrobniejsze szczegóły z materiałów najwyższej jakości. Są one wyposażone w specjalne tarcze z indeksami oraz szafirowymi szkiełkami, które oferują niezwykłą ochronę przed niepożądanymi uszkodzeniami (9/10 w skali twardości Mohsa). Najlepszą gwarancję jakości proponowanych produktów stanowi w tym przypadku fakt, że pochodzą z one limitowanych edycji ? niełatwo zatem o ich nabycie. Ze względu na wysokie walory estetyczne zegarki Seiko Astron pasować będą idealnie do eleganckich kreacji. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by oferowane czasomierze nosić na co dzień jako prestiżowy dodatek do naszego stroju.

Zegarki marki Seiko Astron - wysoki poziom funkcjonalności

Oferowane czasomierze to nie tylko walory estetyczne, ale również wysoki poziom funkcjonalności. Produkty wyposażono w dodatkowe funkcje, które zwiększają komfort ich użytkowania. Należą do nich datownik, czas dobowy 12/24 h, wieczny kalendarz, GPS oraz chronograf. Nie bez znaczenia jest również fakt, że zegarki Seiko Astron charakteryzuje wodoszczelność na poziomie 200 m. Nie ma zatem przeszkód, by używać zegarków w czasie kąpieli, pływania czy nawet nurkowania ? i to na dużych głębokościach.

Zegarki Seiko Astron - gwarancja jakości

Proponowane czasomierze są produktami nowoczesnymi i zaawansowanymi technologicznie. Dzięki temu oferują one niezawodność oraz precyzyjne działanie nawet w trudnych warunkach. Co więcej, nie muszą Państwo obawiać się o wystąpienie jakichkolwiek usterek ? produkty zostały objęte specjalną dwuletnią gwarancją. Na naszej stronie znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące dostępnych zegarków. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.