Polar Vantage

Polar Vantage

Sportowe zegarki firmy Polar Vantage

Zegarki multisportowe Polar Vantage to zegarki z najwyższej półki klasy premium z wbudowanym czujnikiem GPS. Przeznaczone dla ambitnych sportowców, zarówno profesjonalnych jak i wszystkich amatorów, którzy chcą uzyskać jak najlepsze efekty. W każdej wybranej dyscyplinie sportowej - zegarki z serii Polar vantage dostarczą wielu niezbędnych danych i parametrów, które umożliwią ci osiągnięcie sukcesu. Dzięki wszelkim informacjom z inteligentnego algorytmów zegarka będziesz mógł skupić się na na swoich ćwiczeniach. Jak sama nazwa wskazuje vantage czyli przewaga zegarek ma dać ci szansę zwycięstwa i osiągniecia najlepszych rezultatów, pobicia rekordów, osiągnięcia najlepszych wyników.

Zaprojektowany z wyjątkową precyzją

Z zewnątrz elegancki, a wewnątrz inteligentny, a do tego lżejszy od innych zegarków sportowych klasy premium. Polar Vantage V2 to wszystko, czego potrzebujesz w jednym, wyjątkowo lekkim i precyzyjnie zaprojektowanym urządzeniu.

Polar vantage

Co wyróżnia Zegarki Vantage  Polar ?

Unikalna, kompleksowa obserwacja i kontrola obciążeń treningowych i czasu regeneracji.

Nowy, zaawansowany optyczny sensor tętna, opracowany przez firmę Polar.

Pierwszy na świecie zegarek sportowy mierzący moc biegową bez dodatkowych sensorów.

Polar to nie tylko zegarek – to kompleksowy system treningowy, obejmujący także serwis internetowy i aplikacje.

Kluczowe Funkcje zegarków Polar  Vantage:
Polar Precision Prime  ( Pomiar tętna z nadgarstka )

To technologia wprowadzona przez firmę polar która łączy działanie sensora optycznego tętna z czujnikiem, który sprawdza jak przylega zegarek do ciała - dzięki temu podczas ćwiczeń i ruchu zegarka eliminowane są zakłócenia a pomiary tętna są bardziej dokładne i precyzyjne nawet podczas najbardziej wymagających ćwiczeń.

Profile sportowe

Zegarki Polar Vantage posiadają obsługę ponad 130 różnych dyscyplin sportowych, można dodać swoją ulubioną dyscyplinę korzystając z aplikacji Polar Flow

Training Load Pro

Dzięki zegarkom sportowym polar otrzymasz indywidualne zalecenia treningowe. Będziesz wiedział jakie są obciążenia twoich sesji treningowychp oraz  jak wpływają one na twoje narządy i układy

Moc biegowa

Moc biegowa to funkcja uzupełniająca pomiar tętna zegarka. Umożliwia monitorowanie zewnętrznych obciążeń podczas ćwiczeń. Reaguje szybko na zmianę intensywności a szczególnie dobrze sprawdza się podczas ćwiczeń interwałowych oraz podczas treningów w górach. Algorytm własny opracowany zostła przez firmę Pola,bazuje na danych z sensora GPS oraz wysokościomierza. Moc biegowa jest wykorzystywana do obliczania wskaźnika obciążenia mięśni, który opisuje jakie są obciążenia układu kostnego mięśni czy stawów 

Funkcje pływackie

Kontroluj swoje postępy podczas pływania. Zegarek Polar Vantage V automatycznie wykryje twoje tętno, jaki jest styl pływania, jaką przepłynąłeś odległość, określ Twoje tempo, Jaka jest liczba cykli a nawet poda Tobie  czas odpoczynku

Running Index

Kontroluj efektywność swojego biegu i swój pułap tlenowy. Dzięki  wskaźnikowi biegowemu V02max, który określa Twoją wydolność fizyczną.

Programy Treningu Biegowego

Możesz wybrać taki program treningowy który jest optymalnie dostosowany do twoich parametrów i potrzeb a także przedstawi Tobie szczególowy harmonogram i plan ćwiczeń.

Inteligentny licznik kalorii

Kontroluj ilość spalanych kalorii. Otrzymane dane zależne są od twojego wieku, płci, wzrostu, twojej masy ciała, twojego wskźnika maksymalnego tętna oraz od tego jaki jest intensywny trening.

Pomiar tętna 24h

Dzięki nadgarstkowemu  pomiarowi tętna uzyskasz  kompleksowe dane na temat pracy twojego serca w ciągu całej doby, dowiesz się jak twoja aktywność wpływa na  spalanie kalorii oraz wartości tętno razem zparametrami maksymalnymi oraz minimalnymi w trakcie doby

Korzyści z treningu

Otrzymasz precyzyjne informacje jaki jest wpływ twoich ćwiczeń i treningu na Twój organizm zaraz po zakończeniu ćwiczeń. Będzie  to motywować Ciebie do dalszego wytrwałego treningu.

Sleep Plus™

Funkcja Sleep plus zegarków Polar automatycznie bada Jaki jest czas i jakość twojego snu taka wiedza  umożliwia lepszy  i bardziej efektywny odpoczynek umożliwia lepszą regenerację po wysiłku oraz poprawi w konsekwencji twoją kondycję sprawność.

Recovery Pro

Zegarki z serii Polar Vantage ( wersja V ) posiadają funkcję monitorowania regeneracji. Zabezpiecza to ciebie przed możliwością przetrenowania oraz przed urazami

Sieć danych

Posiadając zegarek Polar vantage masz  pełny i stały dostęp do systemu Polar Flow. Dzięki temu możesz gromadzić swoje dane treningowe oraz analizować je. Możesz skorzystać z innych aplikacji sportowych takich jak Strava czy TrainingPeaks.

Polar Flow

To optymalna platforma treningowa z analizą Twoich danych. Możesz planować swoje treningi i ćwiczenia, sprawdzać swoje postępy czy  porównywać je z innymi użytkownikami. Możesz także konsultować się ze swoim trenerem, planować cały swój sezon oraz pojedyncze ćwiczenia pod jego stałą kontrolą uzyskując natychmaistowe porady i wskazówki.

Porównanie zegarków sporowych Polar Vantage V oraz M

Porównanie zegarków polar vanatge M i V