Fitness & Cross-Training

Fitness & Cross-Training

Fitness i Trening Cross Polar

Polar pomoże ci zrozumieć każdą reakcję Twojego ciała. Te informacje pozwolą Ci trenować w najbardziej efektywny sposób, aż do osiągnięcia pełnego sukcesu. Zegarki Polar dla Fitnessu umożliwią Tobie łatwiejsze i szybsze osiągnięcie celu - czy to poprawa sprawności fizycznej czy utrata wagi. Jeśli zatem lubisz aktywnie spędzać swój czas wolny, a trening a to nieodłączny element Twojego codziennego życia, monitory aktywności oraz zegarki do fitnessu Polar stanowić będą doskonałą propozycję dla Ciebie.

Zegarki fitness Polar - nowoczesna technologia

Dla wszystkich fanów sportu przygotowaliśmy specjalne urządzenia, będące połączeniem zegarka oraz monitora aktywności. Zegarki treningowe Polar zostały zaprojektowane w taki sposób, by umożliwić skuteczne monitorowanie Twojej codziennej aktywności fizycznej oraz snu. Dzięki specjalnej technologii urządzenia mierzą przebyty dystans oraz liczbę spalonych kalorii, tym samym sprawdzą się one doskonale w trakcie treningu ? gdy pragniemy kontrolować naszą aktywność. Co więcej, nic nie stoi na przeszkodzie, by pracę naszego zegarka połączyć z pracą specjalnego nadajnika H7 marki Polar. Nadajnik wysyłać będzie informacje o pracy serca do czasomierza. Gwarantujemy, że zegarki treningowe Polar pozwolą Ci trenować efektywniej i bardziej świadomie.

Zegarki Polar Cross Trening - trening to nie wszystko

Właściwy trening jest kluczem do poprawy własnej sylwetki. Często jednak zapominamy, że nawet najbardziej wyczerpujący trening nie będzie efektywny, jeśli nie zapewnimy naszemu organizmowi odpowiedniej regeneracji w postaci snu. Monitor aktywności, w który wyposażone zostały zegarki Fitness Polar, automatycznie odnotowują, kiedy zasypiasz i kiedy się budzisz. Ponadto poprzez łagodne wibracje stymulują one proces Twojego wybudzania. Dzięki tym funkcjom będziesz w stanie kontrolować swój sen oraz utrwalać dobre nawyki związane z zasypianiem i pobudką.

Zegarki treningowe Polar i nie tylko

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko zegarki treningowe, ale także monitory aktywności, które nie zostały wyposażone w funkcję mierzenia czasu. Jeśli zatem z jakichś względów nie potrzebujesz zegarka, możesz zdecydować się na wybór samego monitora, który skutecznie zmotywuje Cię w drodze do osiągnięcia lepszej sprawności fizycznej. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących naszych produktów prosimy o kontakt. Służymy natychmiastową pomocą.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.