Zegary

Zegary kominkowe i ścienne Junghans

Firma produkująca zegary Jughans posiada wieloletnią tradycję, za którą stoi historia sięgająca 1861 roku. Niemiecka marka założona została w Schrambergu przez Erharda Junghansa i Jakoba Zeller-Toblera. Oferowane przez Jughans zegary charakteryzują się najwyższą precyzją wykonania, ukształtowaną przez wieloletnią tradycję.

Jughans – zegary z gwiazdą

Słynny symbol zegarów Jughans sprawia, że są one rozpoznawalne na całym świecie oraz kojarzone z najwyższą jakością. Innowacyjność i niezawodność to dwie cechy, najlepiej opisujące niemiecką markę, która od ponad 150 lat dostarcza stylowe zegary idealnie nadające się do każdego wnętrza. W trakcie długiej historii istnienia firmie udało się wprowadzić nowoczesne technologie oraz ukształtować własny niepowtarzalny styl, który wyróżnia zegary Jughans na tle konkurencji. Firma zdobyła rozpoznawalność  i renomę podczas Igrzysk Olimpijskich w Monachium, gdzie była głównym chronometrażystą oraz dostarczała sprzęt pomiarowy, fotokomórki oraz instalacje kontroli startu, wykorzystywane później wielokrotnie podczas innych imprez sportowych.

Prostota i doskonałość – idealne połączenie

Połączenie niezwykłej precyzji oraz oszczędnego designu sprawia, że zegary Jughans cieszą się popularnością od ponad wieku. Stylowy zegar niemieckiej firmy może stać się ozdobą nowoczesnego wnętrza lub klasycznie urządzonego biura. Bogaty wybór zegarów Jughans w naszym sklepie to szansa na kupno ponadczasowego przedmiotu, który doskonale sprawdzi się jako elegancki prezent na ślub lub obchody jubileuszu.

Zegary Jughans to niezawodne przedmioty, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Wszystkie dostępne w naszym sklepie modele są regulowane i synchronizowane przez sygnał radiowy, szkło mineralne oraz kwarcowy mechanizm. Zegary stołowe i ścienne Junghans to inwestycja na lata – zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszym asortymentem.