Junghans Mega 1000

JUNGHANS - MEGA 1000

Zwolennicy nowoczesnych rozwiązań bardzo często preferują zegarki z wyświetlaczem cyfrowym. Analogowe tarcze ze wskazówkami są dla nich mniej czytelne, a czasami po prostu nie idą w zgodzie z ich indywidualnym gustem. Seria Junghans Mega daje im szansę, aby znaleźć perfekcyjnie zaprojektowany i wykonany zegarek bez konieczności inwestowania w niego sporej sumy. Warto podkreślić, że modele w tej kategorii zostały wykonane w technologii radio controlled, dzięki czemu nie trzeba przejmować się ich nastawianiem bez względu na lokalizację właściciela.

Sygnał radiowy nadawany z Monachium czuwa nad tym, aby zegarek zawsze wskazywał właściwą godzinę. Jego doskonała precyzja została doceniona przez szerokie grono użytkowników, co zdecydowanie warto podkreślić. Świetna cena jaką zapewnia sklep online Zegarki.com.pl również ma znaczenie dla Klientów zainteresowanych kupnem znakomitych rozwiązań bez przepłacania za nie. Zegarki Junghans Mega na pewno zadowolą tych konsumentów, dla których cyfrowe czasomierze również powinny być nośnikiem wyrafinowanego designu.

Dlaczego Junghans Mega to świetna opcja?

Wszystkie pozycje z prezentowanej serii zostały wykonane w wariancie full metal body, dzięki czemu są wyjątkowo solidne i odporne na uszkodzenia. Każdy z zegarków łączy odrobinę futurystyczny, nieco sportowy styl z wysmakowaniem i elegancją. Są to zatem propozycje nad wyraz uniwersalne i właściwe do noszenia w rozmaitych sytuacjach. Wodoodporność szacowana przez producenta na 5 ATM (do 50 metrów) skutecznie zabezpiecza mechanizm przed zamoczeniem.

Nie trzeba dłużej się zastanawiać. Nie ma wątpliwości, że zegarki Junghans Mega to optymalny wybór zarówno z uwagi na jakość, ale również cenę. Radiowe sterowanie to spore ułatwienie dla użytkowników, którzy nie muszą już zwracać uwagi na kwestie związane z nastawianiem zegarków do aktualnych stref czasowych oraz czasu letniego lub zimowego. Sygnał radiowy kompatybilny z mechanizmem serii Mega jest dostępny również w USA, Kanadzie oraz w Japonii.