Analogowo-cyfrowe

Zegarki Casio Analogowo-cyfrowe

Dobór dodatków do stroju jest kluczowym momentem kompletowania stylizacji. Wierzymy, że klasyczne dodatki są ponadczasowe i sprawdzają się w każdej sytuacji, dlatego przedstawiamy Państwu zegarki analogowo-cyfrowe. Z pewnością klasyczne zegarki Casio mogą się sprawdzić jako prezent z okazji urodzin czy rocznicy. Są one połączeniem typowego zegarka na bransolecie czy pasku z nowoczesnym cyferblatem. Co najważniejsze, zegarki analogowo-cyfrowe wyposażone są w tarczę, która posiada zarówno klasyczne, analogowe wskazówki, a także jest na niej miejsce na cyfrowy wyświetlacz godziny.

Wielofunkcyjne zegarki analogowo-cyfrowe

Połączenie klasycznego zegarka wyposażonego w analogową tarczę z cyfrowymi dodatkami oznacza, że zegarki analogowo-cyfrowe, które mogą Państwo znaleźć na naszej stronie zegarki.com.pl, są wielofunkcyjnymi urządzeniami. Cyfrowe elementy wyposażenia zegarków Casio dostępnych w naszej ofercie to automatyczne podświetlenie LED, fosforyzujące wskazówki, możliwość wskazywania faz księżyca, minutnik i stoper, automatyczny kalendarz, a także możliwość włączenia trzech lub więcej budzików. Są to dodatki standardowe, a więc elementy dostępne w niemal każdym produkcie z linii zegarków Casio. Najczęściej zegarki analogowo-cyfrowe są tworzone z wytrzymałych materiałów, gwarantujących ich długie używanie. Na naszej stronie zegarki.com.pl otrzymują Państwo kilkuletnią gwarancję w momencie zakupu zegarka.

Ponadczasowe zegarki Casio

Gwarancja po zakupie jednego z zegarków analogowo-cyfrowych łączy się z faktem wykonania ich z bardzo wytrzymałych materiałów. Najczęściej szkiełko na cyferbalcie jest mineralne, kopertę wykonuje się ze stali, pasek natomiast z tworzywa. Dzięki solidnym materiałom, z których zegarki Casio są produkowane, ich wodoszczelność sprawdza się aż na stu metrach pod wodą. Na naszej stronie zegarki.com.pl proponujemy zakup klasycznego dodatku do stylizacji eleganckiej, oficjalnej, a także na co dzień. Szeroki wybór zegarków Casio gwarantuje Państwa satysfakcję.