ZEGARKI GPS

ZEGARKI SUUNTO AMBIT

komputery suunto

Ambit Suunto (HR) to prekursorska linia wyrafinowanych technologicznie zegarków korporacji Suunto razem z wbudowanym ultranowoczsnym GPS, opartym na nowym systemie Star IV Sirf. Sensor LOKALIZACJI takiego typu jest niewątpliwie dokładny, stabilny i cechuje się nader dobrą czułością, przez co łatwo znajduje satelity.

CZUJNIK GPS za sprawą specjalnej techniki (FusedSpeed™) razem z miernikiem przyspieszenia uzyskuje nader dużą dokładność kontroli prędkości jak również ekspresowo odpowiada na wahania szybkości przez co informacje przekazywane przez zegarek będą precyzyjne.

Zegarek AMBIT SUUNTO określa też określone etapy trasy jak również ukazuje szlak powrotny. kompas, ciśnieniomierz, pomiar temperatury, ciśnieniowy pomiary wysokości umożliwiają pełną orientacje na szlaku.

Koperta BuiltToLast z utrwardzanego aluminium, wydłużony okres działania zasilania oraz wodoodporność 10 bar zapewnia solidność, wytrzymałość, trwałość, oraz pewność nawet w najmniej korzystnych warunkach. Zegarek Ambit SUUNTO został zbudowany na rzecz prawdziwych profesjonalistów używających jego przez cały rok.

Komplet Ambit Suunto Silver HR oraz Suunto Ambit Black HR posiada zegarek AMBIT SUUNTO, zasilający kabel , łącze USB i instrukcję uruchamiana oraz w dodatku pas do kontroli czynności serca Comfort Belt, umożliwiający pomiar czynności serca oraz dodatkowo zużytych kalorii i wyznaczenie czasu wypoczynku. Przy użyciu strony www Movescoount.com wykonalna jest dokładna pomiarów, szlaku oraz aktualizacja oprogramowania. Zegarek współpracuje z czujnikami Suunto Bike oraz Kadencji (rowerowym)

ZAAWANSOWANE FUNKCJE TRENINGOWE AMBIT SUUNTO

  • Precyzyjne wskazania tempa i szybkości (FusedSpeed™) za sprawą odbiornika LOKALIZACJI razem z miernikiem przyspieszenia
  • Szczegółowy pomiar wysokości i szybkości pionowej za pomocą wysokościomierza barometrycznego
  • Zaawansowane sprawdzanie czynności serca z zastosowaniem funkcji PTE oraz Okres wypoczynku
  • Pamiętnik sportowy online razem z programami do analizy, dostępnymi Na witrynie movescount.com.com
  • Kompatybilność z sensorami Suunto Bike i Rytmu
  • Wytrzymała koperta BuiltToLast
  • Długi okres działania zasilania
  • Wodoszczelność 10 bar  (wg. ISO 2281)
  • Opcja aktualizowania i ściągnięcia najnowszych opcji z witryny Movescount.com

Brak produktów spełniających kryteria.